Технологічні можливості

Технологічні можливості

ТОВ «Волинь-Кальвіс» має надзвичайно великі можливості майже по всіх загальномашинобудівних технологічних операціях. Особливо високий рівень підприємство має в переробці саме листового металопрокату, а також сортового прокату.

         Ми пропонуємо такі види металообробки:

 • Плазмо-газорізання металу (товщина металу до 225 мм)
 • Розкрій листового прокату на гілйотинних ножицях
 • Порізка сортового металу на механічній стрічковій пилі
 • Штампування деталей (на пресовому обладнанні)
 • Гнуття листового і сортового металопрокату
 • Вальцювання (циліндрів та конусів)
 • Токарна
 • Фрезерна
 • Свердлильна
 • Плоско-шліфувальна
 • Зварювання

Особливо високий рівень технології зварювальних робіт, оскільки основною продукцією є котли та посудини під тиском, які належать до робіт з підвищеною небезпекою. Всі зварювальні пости обладнанні інверторними напівавтоматами провідних виробників світу(Fronius, Esab, Taurus, Telwin). Персонал атестований у науково-технічному центрі(м. Львів), в тому числі двоє зварювальників атестовані в освітньому центрі Цвікау(Німеччина). Маємо досвід по виготовленню зварних конструкцій різної складності та габаритних розмірів.

У нашомі місті зосереджено багато структур по перевезенню різнотипних вантажів, які являються нашими постійними замовниками. До напівпричепів, платформ лавет, або й самих автомобілів часто виготовляємо деталі різної складності як з листового металу так і з сортового, чи профільного металупрокату. Не одноразово виготовляли до напівпричепів бампери підрамники, платформи, борти та інші деталі до ходової частини автомобіля.

Приймали участь в 2016-2018 р. у соціальному проекті по будівництву телерадіопередавальних веж на окупованих територіях. Нашою ділянкою робіт було саме виготовлення секцій веж(загальна висота металоконструкції понад 150 м), відтяжок до них та інших супутніх деталей.

Виготовляємо вузли для будівництва: колони, ферми, розкоси, закладні деталі. Неодноразово виготовляли будівельні конструкції для будівництва промислових та й інших об’єктів.

В нашому багажу замовлень є виготовлення та встановлення біл-бордів, виготовляли кормозапарники, буржуйки, сейфи, каміни з теплообмінником, дахи та підкрильники до різних типів тракторів. Також виготовляємо запчастини до с/г техніки. Виготовляємо шнекові конвеєри різних габаритів, гвинтів до них.

Звертайтеся до нас за професійною консультацією, - ми порекомендуємо, чому краще віддати перевагу у Вашому випадку.

Замовте обробку металів у компанії «Волинь-Кальвіс». Співпраця з нами приємно Вас здивує якістю та ціною. Багаторічний досвід на ринку та висока кваліфікація спеціалістів компанії дають можливість пропонувати нашим клієнтам великий комплекс послуг, ознайомитися з яким можна на нашому сайті чи по телефону.

Телефон: +38 095 2609147

Вайбер: +38 095 2609147

Телефон: +38 097 1646323

Телефон: +38 050 3736828

Вайбер: +38 050 3736828