Промислові будівлі та споруди потребують обігріву та постачання гарячої води у значних обсягах. Хоча найбільш поширеним джерелом енергії на сьогодні є газ, не завжди існує технічна можливість приєднання до мереж газової розподільчої компанії. З котлами твердого палива цю проблему вирішити просто, вони працюють на деревині та твердих відходах. А багато виробничих підприємств обирають твердопаливні котли як альтернативу газовому опаленню через постійне зростання цін на блакитне паливо. Однак навіть не ціна є основним пріоритетом. В умовах глобального потепління сучасні світові тенденції в галузі енергоспоживання орієнтовані на декарбонізацію енергетики, що передбачає значне скорочення викидів парникових газів (зокрема і вуглекислого СО2), та поступову повну відмову від традиційних джерел енергії. Обирайте оптимальний варіант опалення промислових об'єктів. Промислові твердопаливні котли призначені для обігріву виробничих приміщень, обладнаних системою центрального опалення гарячою водою, а також для приготування гарячої води на технологічні потреби.
Компанія “Волинь-Кальвіс” пропонує різні модифікації промислових твердопаливних котлів:
- з ручним завантаженням палива;
- механізовані (вулканного типу) серії М (сипуче паливо);
- механізовані (з рухомими колосниками) серії М-1;
- універсальні (з пелетним пальником факельного горіння для гранульованого палива) серії MD.
Залежно від технічних параметрів котли можуть працювати на різних видах твердого палива: дрова, пелети, брикети з відходів деревини і торфу, сипуче паливо, а це деревна тирса, тріска, агровідходи та гранули. Оптимальна конструкція обладнання дозволяє досягти високого коефіцієнта корисної дії. Котли зручні в обслуговуванні та відповідають європейським стандартам екологічної безпеки. Вся продукція компанії “Волинь-Кальвіс” проходить випробування, що підтверджується відповідними сертифікатами. Всі промислові котли розраховані на номінальний тиск в мережі 6 атм.
Модель котельного та допоміжного обладнання потрібно обирати виходячи з площі обігріву та ізотермічних характеристик будівлі. Встановлюють котли в спеціальному приміщенні на горизонтальній рівній поверхні з негорючого матеріалу (плитка, бетон тощо). Підключення до системи опалення та до електромережі повинно відповідати проекту, розробленому спеціалізованою організацією. Обслуговувати промислові твердопаливні котли повинні спеціалісти відповідної кваліфікації. Рекомендовано постійно вести журнал режимів роботи обладнання, де показувати основні параметри роботи, періодичність проведення чистки та технічного огляду котла.
За умов дотримання рекомендацій щодо монтажу та обслуговування котельного обладнання надійний та безперебійний обігрів виробничих приміщень гарантовано на довгі роки.