Опційна комплектація промислових котлів

Опційна комплектація промислових котлів

Золовидалення

При експлуатації твердопаливного котла, відбувається накопичення золи в зольнику, топці, а також конвективній частині теплообмінника. Несвоєчасне очищення цих частин котла призводить до зменшення потужності та зниження ККД. Для забезпечення ефективної роботи котла пропонуємо застосовувати автоматичне золовидалення котла, тим самим забезпечивши безперебійну роботу котла та зменшення впливу людського фактору на обслуговування. Система золовидалення являє собою конструкцію, в основу якої закладений принцип спільної роботи рухомої підлоги і гвинтового конвеєра, призначена для централізованого видалення золи, яка зсипалась з топки котла на дно зольника з подальшим потраплянням в ємність для золи. Дана конструкція значно спрощує і механізує роботу по вивантаженню золи з котла, що дозволяє збільшити термін між сервісним обслуговуванням котла. Періодичність очищення такої ємності від золи залежить від якості палива і налаштувань котла. Ємності накопичення розраховані на безперебійну роботу протягом 4-5 діб.

Золовидалення комплектується на котли серії «М» та «М-1», та, за бажанням замовника, можна застосувати і до котлів з ручним завантаженням.

 

Пневмоочистка

В процесі експлуатації теплообмінники котлів потребують періодичного очищення. Зола, що осідає в теплообмінній частині, в першу чергу, створює аеродинамічний опір та значно погіршує процес теплообміну, тим самим спричиняючи падіння потужності та ККД.

Для чищення теплообмінника в ручному режимі потрібна повна зупинка котла на певний час, що створює дискомфорт споживачам тепла, та й обслуговуючому персоналу. З встановленням пневмоочистки, теплообмінник очищується автоматично без зупинки котлоагрегату. Пристрій являє собою універсальну систему очищення, яка виконана у вигляді ресиверів, встановлених у передній частині дверей теплообмінника. Пневмоочистки встановлюються на котли серії «М» та «М-1», та, за бажанням замовника, їх можна застосувати і до котлів з ручним завантаженням. Кількість ресиверів і пневмоклапанів у них залежить від потужності котла, а саме від величини конвективної частини теплообмінника.

 

Вироби з вогнетривкого бетону

Наше підприємство виготовляє вироби (деталі) з вогнетривкого бетону, та активно застосовує в котельному обладнанні, як в побутових так і в промислових котлах. Вогнетривкі деталі зарекомендували себе напрочуд добре, адже даний матеріал має високі показники теплоємкості і водночас при значному нагріві невелике лінійне розширення. Вони в поєднанні з конструктивними особливостями котлів виконують функцію каталізатора в процесі горіння, захищають окремі деталі котлів від перегріву, забезпечують повне згоряння біомаси будь-якої вологості. Сфера застосування деталей з вогнетривкого бетону є досить широкою: теплоенергетика, металургія споруди плавилень, доменних та побутових печей, камінів, індуктивних печей та ін.

Ми виготовляємо вогнетривкі вироби на замовлення будь-якої конфігурації та складності, для різних умов експлуатації та застосування.

Якщо Вам потрібні професійні послуги, підприємство «Волинь-Кальвіс» завжди надасть їх за вигідною ціною.

Звертайтеся! Будемо раді допомогти.

Телефон: +38 095 2609147

Вайбер: +38 095 2609147

Телефон: +38 097 1646323

Телефон: +38 050 3736828

Вайбер: +38 050 3736828