Котельня «під ключ»

Котельня «під ключ»

Котельня «під ключ» - що ми можемо запропонувати?

Система опалення є однією з головних інженерних систем, що забезпечує в першу чергу комфорт і затишок у будівлі, та окрім того, у багатьох випадках, різноманітні технологічні потреби. Джерелом енергії такої системи є котельні. Створенням котельні під ключ повинні займатися виключно профільні спеціалісти, оскільки процес будівництва котельні є досить складним, та вимагає наявності спеціальних навиків. Лише в цьому випадку можна гарантувати надійне, високоефективне та безпечне функціонування котельні.

Будівництво котельні під ключ має вагомі переваги. Адже реалізація всіх етапів цього процесу, що передбачає проектування, монтаж та пусконалагоджувальні роботи, є узгодженою між спеціалістами одного злагодженого колективу, де кожен відповідає за свою ділянку роботи. Це значно економить час. З огляду на те, що відповідальність та гарантійні зобов’язання лежать на одній компанії, виконавець замовлення зацікавлений у високій якості виконаних робіт. Це в свою чергу максимізує ефективність та довготривалість функціонування системи.

Проектування та монтаж, виготовлення котельного обладнання, проведення пуско-налагоджувальних робіт, навчання операторів котелень, сервісне та гарантійне обслуговування встановленого обладнання, післягарантійні ремонти та супровід подальшої експлуатації – це ті послуги, які наша компанія надає вже протягом 15 років. Наші спеціалісти пропонують фахові консультації по телефону або на місці монтажу, розробляють проектно-кошторисну документацію та розраховують вартість проекту та техніко-економічне обґрунтування загалом.

На стадії підготовки технічного завдання дуже важливо визначитися з видом палива та котельним обладнанням. Від цього, в основному, буде залежати подальша комплектація супутнім устаткуванням. Перевагою Волинь-Калвіс є велика універсальність котлів відносно споживання палива, тобто з невеликими затратами модернізації можна використовувати різні види палива. Окрім того наявна велика взаємозамінність вузлів між котлами різних типів.

Для котельні ми пропонуємо:

Вартість котельні залежить не тільки від ціни котла, але і від автоматизації котельні, обраної схеми роботи і побажань замовника. З огляду на наш досвід на ринку теплотехніки та перспективу подальшого розвитку галузі, а також враховуючи тенденцію максимального зменшення ручної праці в роботі систем котельні, наші фахівці рекомендують замовникам системи механізованої подачі палива, системи автоматизованої очистки теплообмінника та автоматизованого золовидалення.

Вартість наших монтажних робіт середня по ринку, а завдяки високим стандартам якості і досвіду наших фахівців, Ви отримаєте надійну і ефективну котельню. Адже багато котлів нашого виробництва, виготовлених у 2008-2009 роках, досі успішно функціонують.

За 15 років наше підприємство зарекомендувало себе надійним партнером, що успішно виконав не одну сотню контрактів. В результаті таких угод котельне обладнання Волинь-Кальвіс працює на підприємствах торгівлі та промислових об’єктах, в офісних центрах та приватних помешканнях не лише на території України, а й за кордоном. Цікавим є факт, що за роки діяльності підприємство Волинь-Кальвіс виготовило і впровадило в експлуатацію котлів загальною потужністю понад 800 МВт.

Гарантійний термін роботи нашого обладнання становить 3 роки.

Ми зробимо Вашу котельню економною та ефективною, а від її експлуатації Ви отримаєте задоволення. Скористайтеся нашими знаннями в галузі опалення.

Телефон: +38 095 2609147

Вайбер: +38 095 2609147

Телефон: +38 097 1646323

Телефон: +38 050 3736828

Вайбер: +38 050 3736828