Рубрика «Люди міста»: Анатолій Понікарчук зігріває не лише Ковель

Директор ТзОВ «Волинь-Кальвіс» Анатолій Понікарчук – досвідчений управлінець, організатор та голова Ковельської організації роботодавців, не один рік керує підприємством, яке виготовляє теплові котли для обігріву будинків і мікрорайонів.

ТзОВ «Волинь-Кальвіс» заявило про себе ще в травні 2006 року. Зареєстрували у формі спільного литовсько-українського підприємства. Вирішили організаційні та технічні питання й отримали сертифікати, згідно з вимогами українського ринку. Під час «запуску» бізнесу враховували найдрібніші деталі – від специфіки місцевого палива до вимог рівня автоматизації. Найголовніше – це питання надійності. Анатолій Понікарчук має великий практичний досвід роботи в машинобудівній галузі, адже тривалий час очолював ВАТ «Ковельсільмаш».

Завдяки особистим якостям керівника, його вмінню визначати пріоритети «Волинь-Кальвіс» постійно розширює коло споживачів, налагоджує нові ділові контакти. Вже багато років поспіль підприємець активно співпрацює з Ковельським міськрайонним центром зайнятості, бере участь у круглих столах, де обговорюють актуальні питання плюсів і мінусів сучасного підприємництва, шляхів його підтримки й розвитку, забезпечення сприятливих умов для тих, хто вирішив зайнятися власною справою.

Неодноразово за допомогою служби зайнятості на підприємстві укомплектовували низку вакансій: сюди працевлаштовували електрогазозварників, водіїв автотранспортних засобів, токарів, слюсарів-ремонтників. Керівник називає їх «професорами» своєї справи. Ще один із перспективних напрямків співпраці – організація робіт тимчасового характеру.

За час своєї діяльності робота товариства належним чином оцінена споживачами та партнерами, в яких колектив заслужив довіру та високий авторитет. Під керівництвом Анатолія Понікарчука товариство вибороло перше місце в загальноукраїнському рейтингу серед 70 подібних підприємств. Оцінку ставила принципова і об'єктивна Національна торгово-промислова палата.

Нещодавно пана Анатолія нагородили Почесним знаком ради федерації України «За заслуги». Скажемо відверто: нагорода цілком заслужена.

Підприємство ТОВ «Волинь-Кальвіс» успішно працює в сфері виробництва твердопаливних котлів уже багато років. Його продукція конкурентоспроможна не тільки в Україні, але й на європейському ринку. До організації роботодавців тягнуться представники бізнесу різних рівнів.

Анатолій Понікарчук займає активну громадянську позицію, наполегливість, вміння, творчий хист у розвитку важливого для держави виробництва. Немало добрих справ зробив для міста. Наші ковельчани активно працюють і конкурують із європейцями. Бажаємо успіху в європейському векторі розвитку та процвітання започаткованим справам!

Телефон: +38 095 2609147

Вайбер: +38 095 2609147

Телефон: +38 097 1646323

Телефон: +38 050 3736828

Вайбер: +38 050 3736828