Побутові твердопаливні котли

Побутові твердопаливні котли

НА НАШОМУ САЙТІ "Волинь Кальвіс"  ПРЕДСТАВЛЕНИЙ ШИРОКИЙ ВИБІР Побутових твердопаливних котлів.
Якщо вам потрібна консультація або ж виникають труднощі при виборі твердопаливного котла, звертайтеся до нас, і наші менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір і підібрати відповідний побутовий твердопаливний котел.

Побутовий твердопаливний котел - це якісна опалювальна техніка для Ваших домівок.

В Україні є високий відсоток домовласників, які встановлюють побутові твердопаливні котли. Переваги даних котлів незаперечні. Твердопаливні котли від компанії "Волинь Кальвіс" надають стабільний якісний обігрів будинків, незалежність від комунального господарства та економію власного бюджету.
ПОБУТОВІ ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ використовують в своїй роботі найдоступніші і поширені види пального - вугілля, торф, брикети, тріску, тирсу, зерно, деревину, макулатуру, а також лузгу.
На сайті компанії "Волинь Кальвіс" Ви можете підібрати побутові твердопаливні котли будь-якого типу. Представлені моделі ручного завантаження, автоматизовані, котли-плити, банні печі та повітрогрійні котли.
Ручного завантаження котли призначені для опалення приміщень, обладнаних центральною системою з гравітаційною або примусовою циркуляцією.
Універсальні твердопаливні котли нижнього горіння з пелетним пальником можуть працювати на номінальній потужності без додавання палива не менше 3-ох діб. Це зручний енергоощадний спосіб обігріву житлових приміщень, який має цілий ряд переваг:

Котли-плити - різновид теплового обладнання, яке паралельно служить в якості кухонної техніки. Агрегати оснащуються варильною поверхнею на 2-3 конфорки і в деяких випадках навіть духовою шафою. Знімні колосники дозволяють готувати в літній період року, відключаючи опалення.

Паливом для котла-плити можуть бути дрова, відходи деревини, тирсові та торф'яні брикети, кам'яне вугілля. Високий коефіцієнт корисної дії досягається завдяки вмонтованому теплообміннику у верхню частину котла.
Побутові печі для парної та лазні ― екологічне та сучасне обладнання, яке дає можливість зробити повноцінну баню на дровах в приватному будинку. Користь парної для людського організму відома з давніх часів, сучасна медицина теж підтверджує цей факт.
Каміни повітрогрійні призначені для опалення невеликих приватних будинків, дач та котеджів. Для такого обігріву не потрібно облаштовувати центральну систему опалення в будинку. Труби системи обігріву будинку теплим повітрям підключаються безпосередньо до самого каміну.
Котли на гранулах.

Особливості вибору та встановлення побутових твердопаливних котлів.

Монтаж твердопаливних котлів виконується тільки в спеціально відведених для цього приміщеннях. Користувачеві необхідно забезпечити якісну вентиляцію, заздалегідь підготувати фундамент і обробити стіни негорючим матеріалом. Для оптимізації роботи системи обігріву, побутові опалювальні котли на твердому паливі часто поєднують з акумуляторами тепла, розширювальними бачками і іншим допоміжним обладнанням.

При виборі котла велике значення також має потужність котла. Для того, щоб дізнатися необхідну продуктивність котла в кіловатах, необхідно помножити площу житла на 10.
При розрахунках потрібно враховувати ступінь тепловтрат будівлі і додати до отриманої цифри ще не менше 15-20%.
Матеріал теплообмінника - може бути сталевим або чавунним. Сталь є найбільш дешевим варіантом. Вона має високу тепловіддачу, мала вага, відмінну міцність. З іншого боку чавун не піддається корозії і служить до півстоліття.
Менеджери компанії «Волинь-Кальвіс» допоможуть вам підібрати та купити якісний побутовий котел на твердому паливі відповідної моделі.
Доставка теплового обладнання організовується не тільки в межах Ковеля, але й по всій Україні.
 

Телефон: +38 095 2609147

Вайбер: +38 095 2609147

Телефон: +38 097 1646323

Телефон: +38 050 3736828

Вайбер: +38 050 3736828