Котли для парної і лазні від компанії "Волинь-Кальвіс"

Котли для парної і лазні від компанії "Волинь-Кальвіс"

Справжню баню на дровах обладнати в приватному будинку або котеджі за містом зовсім не складно. Головне - правильно вибрати банну піч. Сучасні котли для парної від компанії Kalvis гармонійно доповнять інтер'єр особняка і створять відчуття затишку.

Особиста лазня - це дієвий і перевірений поколіннями спосіб підтримувати свій організм. Особливо парна ефективна для профілактики вірусних і простудних захворювань. Не дарма початком банного сезону вважається осінь.

Як правильно вибрати котел для лазні?

Існує ряд технічних вимог до приміщення, в якому дозволяється облаштовувати домашню лазню. Перш за все воно повинно відповідати нормам протипожежної безпеки.

Вибираючи котел для лазні та парної зверніть увагу на такі характеристики:

Можливі також різні варіанти використовуваного палива: дрова або брикети. Додатково в деяких моделях банних котлів Kalvis передбачений теплообмінник для підігріву води в душову.

Щоб піч прослужила довго, її необхідно періодично чистити і не допускати замерзання води в системі. Останнє особливо важливо для заміських будинків.

Дизайн котлів "Волинь-Кальвіс" для лазні та парної

Зовнішній вигляд банної печі також має велике значення. Виробник "Волинь-Кальвіс" пропонує порошкове покриття різних кольорів, двері з вікном з склокераміки, додаткову комплектацію захисними поручнями.

Топиться піч з передбанника. А в парній довго підтримувати температуру допомагають великі камені, на які можна лити відвари лікувальних трав з додаванням ефірних масел.


Купити котел для лазні та парної "Волинь-Кальвіс" можна в будь-якому куточку України. Пропонуємо зручні варіанти доставки і оплати, а також офіційну гарантію від виробника.

Телефон: +38 095 2609147

Вайбер: +38 095 2609147

Телефон: +38 097 1646323

Телефон: +38 050 3736828

Вайбер: +38 050 3736828